KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13095695
nr 1309 5695
Etsning
Hasegawa, 4 / 110. Signerad, 59x48 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 24 februari 2020
kl 19:19:57
100 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)